Serwis Pomoc Dziecku

Strona główna » Aktualności

Wiadomość archiwalna

Model aktywizacji zawodowej i społecznej osób z zespołem Aspergera.

zapraszamy na seminaria „Jak wykorzystać potencjał osób z zespołem Aspergera na rynku pracy?”. Spotkania odbędą się w dniach 25 oraz 26 października. Liczba miejsc ograniczona.

Zatrudnij ASA to innowacyjny projekt aktywizacji zawodowej i społecznej osób z zespołem Aspergera.

Zapraszamy na seminaria upowszechniające.

W ostatnich miesiącach opracowaliśmy, przetestowaliśmy i poddaliśmy społecznym konsultacjom Model aktywizacji zawodowej i społecznej osób z zespołem Aspergera. Teraz zapraszamy na dwa seminaria upowszechniające „Jak wykorzystać potencjał osób z zespołem Aspergera na rynku pracy?”. Jednodniowe szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji SYNAPSIS przy ulicy Ondraszka 3 w Warszawie w dniach 25 oraz 26 października. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie na jedną z edycji. Liczba miejsc ograniczona.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy

Oferujemy bezpłatne doradztwo dla użytkowników zainteresowanych wdrażaniem opracowanego i przetestowanego Modelu aktywizacji zawodowej osób z zespołem Aspergera. Zachęcamy do kontaktu z nami. Podzielimy się zdobytymi doświadczeniami, odpowiemy na wszelkie pytania. Zgłoszenia do udziału w programie doradztwa prosimy kierować mailowo: zatrudnij-asa@synapsis.org.pl.

W październiku br. odbędą się również szkolenia dla potencjalnych użytkowników Modelu. Szkolenia będą miały miejsce w Radomiu, Ciechanowie i Ostrołęce. Program szkoleń oraz formularze rejestracyjne dostępne są na naszej stronie internetowej.

Jak sprawdzają się w pracy osoby z zespołem Aspergera?

Najlepszą odpowiedź zawsze stanowią opinie pracodawców, którzy przyjęli uczestników naszego projektu na staże:

Przebieg stażu i zaangażowanie Moniki, jej motywacja, dokładność i punktualność oraz wiele innych pozytywnych cech, cała praca, którą Monika w trakcie tych miesięcy wykonała tylko utwierdza mnie w tym, że naprawdę warto zatrudnić ASA! Monika udowodniła, że „inny” pracownik może się równać „lepszy” pracownik, z wielką motywacją i radością z samego faktu, że pracuje. Jakże rzadko ostatnio spotykane wśród pracowników – marzenie pracodawcy... Danuta Mazij, dyrektor do spraw merytorycznych CT Synergis 

Jeżeli prowadzisz firmę IT, w której powstaje dużo aplikacji, które w ostatniej fazie wymagają szlifowania i dokłanych, powtarzalnych testów jakości to jest to dobra funkcja do obsadzenia przez ASA. Większość ludzi nie sprawdzi dokładnie literówek, nie zrobi dobrej dokumentacji. AS skrupulatnie wszystko opisze. Najdokładniejsza lista błędów w życiu :). Mariusz Kapusta, Leadership Center

 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o realizacji projektu: obejrzyj film

Zapraszamy na stronę internetową projektu: www.zatrudnij-asa.pl

Dołącz do naszych przyjaciół: www.facebook.com/zatrudnij.asa

 

Załączniki

  1. Program seminariów
Drukuj | Wyślij znajomym | Zgłoś błąd w artykule
Autor wiadomości: Marcin Bonaszewski | Data: 2012-08-27 12:48
Ilość wyświetleń 1123

Copyright @ 2010 Urząd m.st. Warszawy Biuro Edukacji i Poradnia TOP

Administrator: mail | Archiwum | Mapa serwisu