Serwis Pomoc Dziecku

Strona główna » Aktualności » Dla specjalistów

PROJEKT "OKNO NA RÓŻNORODNOŚĆ"

Stowarzyszenie ASLAN we współpracy z Biurem Edukacji m.st. Warszawy zaprasza do skorzystania z bezpłatnej oferty warsztatów kompetencji międzykulturowych.

 

Stowarzyszenie ASLAN serdecznie zaprasza do współpracy w projekcie dyrektorów (/pedagogów) przedszkoli i szkół podstawowych w Warszawie zainteresowanych przeprowadzeniem w ich placówce BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW KOMPETENCJI MIĘDZYKULTUROWYCH dla dzieci w wieku 4 - 13 lat.

Forma warsztatów: ćwiczenia, zabawy, innowacyjne formy oddziaływania psychoedukacyjnego (np. metoda dramy). W grupie przedszkolnej: szczególny nacisk na zabawę z wykorzystaniem elementów tańca, muzyki, sztuk plastycznych i teatralnych.

Cel warsztatów: wypracowanie przez dzieci nowych sposobów myślenia, podejmowania decyzji, działania, bycia w grupie, radzenia sobie z trudnościami, kształtowania w sobie umiejętności emocjonalno – społecznych, rozwinięcie własnych kompetencji kulturowych, zwiększenie wiedzy dotyczącej istnienia różnic kulturowych, powstawania stereotypów i barier w związku z innymi kulturami, kształtowanie elastycznego reagowania na zasady obowiązujące w innych kulturach.

Zainteresowanych Państwa serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z koordynatorką projektu

Panią Joanną Wojcieszekwojcieszek.joanna@gmail.com

Więcej informacji o ofercie stowarzyszenia ASLAN znajdziecie Państwo TU

 

Drukuj | Wyślij znajomym | Zgłoś błąd w artykule
Autor wiadomości: Małgorzata Paprotny | Data: 2016-12-07 09:42
Ilość wyświetleń 1151

Copyright @ 2010 Urząd m.st. Warszawy Biuro Edukacji i Poradnia TOP

Administrator: mail | Archiwum | Mapa serwisu