Serwis Pomoc Dziecku

Strona główna » Aktualności » Dla rodziców

JUBILEUSZ PORADNI TOP

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TOP obchodzi w 2018 roku Jubileusz pięćdziesięciolecia powstania.

W ramach uroczystych obchodów Jubileuszu 50-lecia Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" w dniu 12 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie Dyrekcji oraz społeczności Poradni z władzami szczebla miejskiego, samorządowego, zaprzyjaźnionymi i współpracującymi instytucjami oraz zasłużonymi i emerytowanymi pracownikami. Spotkanie było okazją do przedstawienia bogatej historii i zasług Poradni, wręczenia okolicznościowych podziękowań dla Przyjaciół Poradni, uhonorowania zasłużonych i wyróżniających się pracowników jubileuszowymi dyplomami. Gratulacje dla Poradni wraz z prezentem przekazała wicedyrektor Biura Edukacji m.st. Warszawy, pani Mieczysława Nowotniak oraz przedstawiciel Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, pan Radosław Kotowicz . Nadesłano liczne listy gratulacyjne, na czele z gratulacjami w imieniu minister Edukacji Narodowej, pani Anny Zalewskiej.

W części konferencyjnej Jubileuszu pracownicy merytoryczni Poradni przedstawili krótkie wykłady dotyczące bieżącej działalności Poradni, wyzwań i zadań w diagnozie, orzecznictwie i terapii dla dzieci, młodzieży i rodzin.

Spotkanie jubileuszowe przebiegło w serdecznej atmosferze i było okazją do integracji środowiska zajmującego się pomocą psychologiczno-pedagogiczną dla rodzin z dziećmi z trudnościami rozwojowymi.

 

Drukuj | Wyślij znajomym | Zgłoś błąd w artykule
Autor wiadomości: Małgorzata Paprotny | Data: 2018-02-06 21:18
Ilość wyświetleń 469

Copyright @ 2010 Urząd m.st. Warszawy Biuro Edukacji i Poradnia TOP

Administrator: mail | Archiwum | Mapa serwisu