Serwis Pomoc Dziecku


Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 185
Wołomińska 56; Praga Północ
03-755 Warszawa
Tel: 226198700
Email:
pd185@oswiata.praga-pn.waw.pl
WWW: www.185przedszkole.pl

Typ placówki: Edukacja

Teren działania:

Informacja jak dana instytucja realizuje to zadanie:


Opis:

Posiadamy cztery słoneczne i przestronne sale, bogato wyposażone w pomoce dydaktyczne. Dodatkowo w naszym przedszkolu znajduje się sala stymulacji polisensorycznej, gabinety terapii indywidualnej, sala do aktywności twórczej-"Galeria Marzeń", a także kącik do relaksacji- "Zaciszny Zakątek."

Nasze przedszkole jest miejscem współdziałania dzieci o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Dzięki integracji dzieci uczą się tolerancji, szacunku, a dostosowywanie metod i form pracy do indywidualnych potrzeb każdego wychowanka powoduje, że rozwijają się wszechstronnie w atmosferze wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa.

Kadra: W placówce zatrudnieni są twórczy i wszechstronnie wykształceni nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagodzy wspomagający, psycholog, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej oraz doradca metodyczny Miasta Stołecznego Warszawy.
Godziny pracy: Przedszkole czynne jest od godziny 6.30 do godz. 17.00

Szczegółowy rozkład dnia znajduje się na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Zapisy: Zapisy do przedszkola odbywają sie wiosną, po ogłoszeniu rozpoczęcia rekrutacji przez Biuro Edukacji.

Dojazd: Przedszkole znajduje się przy ulicy Wołomińskiej 56, w dzielnicy Praga Północ. Dojazd autobusami: 170, 338, 138. Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu znajdują się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!


Wyślij wiadomość do administratora
Panel administracyjny