Serwis Pomoc Dziecku

Logo
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "TOP"
Raszyńska 8/10; Ochota
02-026 Warszawa
Tel: 228227717
Email:
sekretariat@poradnia-top.pl
WWW: www.poradnia-top.pl

Typ placówki: Edukacja

Teren działania:

Informacja jak dana instytucja realizuje to zadanie:


Opis:

Poradnia służy pomocą dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom z terenu całej Warszawy.

Dla najmłodszych dzieci prowadzimy zajęcia terapeutyczne, rodzicom udzielamy porad psychologicznych przy pojawiających się kłopotach wychowawczych, prowadzimy też zajęcia grupowe dla rodziców.

Dla dzieci starszych i młodzieży prowadzimy poradnictwo dotyczące problemów emocjonalno-społecznych, trudności występujących w okresie dojrzewania oraz pomagamy w uczeniu się pokonywania emocjonalnych barier egzaminacyjnych, ponadto wykonujemy badania psychologiczne i sporządzamy diagnozy. Prowadzimy również treningi metodą EEG-Biofeedback dla dzieci i młodzieży, pozostających pod opieką naszej poradni.

Zapraszamy wraz z rodzicami również dzieci i młodzież z wadami słuchu i wzroku. Udzielamy w tym wypadku porad przy podjęciu decyzji dotyczącej wyboru formy kształcenia i wydajemy odpowiednie orzeczenia.

Prowadzimy także zajęcia dla dzieci:

W poradni naszej pracują fachowcy wysokiej klasy posiadający duże doświadczenie, tytuły naukowe, ukończone studia podyplomowe i kursy specjalistyczne. Jesteśmy placówką, do której zgłaszają się zarówno uczelnie, jak i studenci w celu odbywania praktyk zawodowych.

Wizyty i zajęcia w poradni są bezpłatne. Przyjmujemy każde dziecko i każdego rodzica z terenu całej Warszawy. Mamy stałą kadrę i 37-letnie doświadczenie w niesieniu pomocy dzieciom i młodzieży.

Kadra: W Poradni pracują psychologowie, pedagodzy, psychoterapeuci oraz logopedzi.
Godziny pracy: Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00.-20.00.
Zapisy:

Zapraszamy do nas osobiście lub prosimy o umówienie się na spotkanie telefonicznie - 22 822 77 17. Mamy także stronę internetową - http://www.poradnia-top.pl/, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

 


Dojazd:

Nasz adres - Warszawa-Ochota, ul. Raszyńska 8/10, dojazd tramwajem lub autobusem do placu Zawiszy. Idąc ulicą Raszyńską mijamy hotel "Sobieski" i ulicę Tarczyńską. Nasza poradnia mieści się w trzypiętrowym budynku z wejściem od podwórza. 

 

 Wyślij wiadomość do administratora
Panel administracyjny