KRYTYK WEWNĘTRZNY - WARSZTATY DLA RODZICÓW

Data dodania środa, 28 października 2015
Urząd Dzielnicy Wola w ramach projektu "Rodzicem być..." zaprasza na bezpłatne warsztaty zorganizowane przez fundację RoRo.

Negatywne myśli na własny temat, które pojawiają się w naszych głowach są często przyczyną silnego stresu i podważają wiarę we własne możliwości. Czy możemy coś zrobić aby osłabić ich siłę? Zdecydowanie tak!

Na warsztatach:
– porozmawiamy o tym, kim jest i jak wpływa na nasze życie krytyk wewnętrzny,
– nauczysz się rozpoznawać jego słowa,
– przećwiczysz metodę, która osłabia siłę krytyka i daje motywację do działania,
– sprawdzisz jakie asertywne prawa są Ci bliskie.

A to wszystko po to, żeby cieszyć się życiem, bardziej wierzyć we własne siły, z większą otwartością podchodzić do tego, co Cię spotyka, nie bać się popełniania błędów i budować głębsze relacje z innymi.

Zapraszamy!

Kiedy: 5 listopada, czwartek, w godzinach od 12:30 do 15:10
Gdzie: w Domu Kultury Działdowska, ul. Działdowska 6
Dla kogo: rodzice/opiekunowie/ osoby stojące na progu rodzicielstwa, w pierwszej kolejności z dzielnicy Wola

Na warsztaty można przyjść z dzieckiem, pozostaje ono pod Twoją opieką.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego poniżej.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Współpracuje zarówno z biznesem jak i z organizacjami pozarządowymi. Prowadzi stronę amborska.pl, jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

ZAPRASZAMY!

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być…” finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

Organizator: Fundacja RoRo

Partner projektu: Dom Kultury Działdowska

Patroni: Stowarzyszenie Rodzice Razem, Dzielnica Rodzica, Czas Dzieci, Miasto Dzieci

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.