KONFERENCJA "DZIECKO POKRZYWDZONE PRZESTĘPSTWEM"

Data dodania czwartek, 29 sierpnia 2019
Trwają zapisy na 16. Ogólnopolską Konferencję nt. krzywdzenia dzieci organizowaną przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę

16. Ogólnopolska Konferencja "Dziecko pokrzywdzone przestępstwem", Warszawa, 21-22 października 2019

Konferencja „Dziecko Pokrzywdzone Przestępstwem” organizowana jest corocznie (od 2004 roku) przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawa – Biuro Pomocy i Projektów Społecznych. Tematem przewodnim konferencji jest pomoc dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy i wykorzystywania, a także ochrona praw dzieci, które uczestniczą w procedurach prawnych.

Adresaci: sędziowie, prokuratorzy, kuratorzy, psycholodzy, pedagodzy, pracownicy instytucji rządowych, samorządowych i pozarządowych pracujących z dziećmi i na rzecz dzieci.

Termin: 21-22.10.2019, 2 dni.

Miejsce: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Koszt:

350 złotych brutto – przy rejestracji do 31 sierpnia br.

400 złotych brutto – przy rejestracji do 30 września br.

450 złotych brutto – przy rejestracji w październiku br.

płatne na podstawie faktury proformy wystawionej przez organizatora (szczegóły w regulaminie).

Cel: upowszechnienie wiedzy dotyczącej problematyki krzywdzenia dzieci; prezentacja modelowych rozwiązań zapobiegania przestępstwom wobec dzieci oraz projektów oraz inicjatyw praktycznej pomocy dzieciom – ofiarom przestępstw i ich rodzinom; integracja środowiska specjalistów z tego obszaru oraz rozwój współpracy polskich i zagranicznych profesjonalistów.

Od 2004 roku we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa – Biurem Pomocy i Projektów Społecznych i Ministerstwem Sprawiedliwości organizujemy konferencję dla profesjonalistów działających na rzecz pomocy dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy i wykorzystywania, a także ochrony praw dzieci uczestniczących w procedurach prawnych. Przez 15 lat konferencja odbywała się pod tytułem "Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw".

Rejestracja: 2019-07-01 - 2019-10-20

Liczba miejsc: 200