Pomoc dziecku

 logo serwisu pomoc dzieciom Serwis Pomoc dziecku

Zadbaj o rozwój swojego dziecka

Zdjęcie usmiechniętej rodziny

WARSZTATY DLA OJCÓW

Data dodania poniedziałek, 5 sierpnia 2019
Warsztaty ojcowskie organizowane przez Przestrzeń dla Rodziny

WARSZTATY DLA OJCÓW

O CO CHODZI:
Warsztat dla ojców jest spotkaniem grupowym. Moim celem jest uruchomienie siły wewnętrznej każdego z Was oraz stworzeniem przestrzeni na refleksję nad sobą i wsłuchanie się w siebie. Ponieważ mowa o relacjach międzyludzkich nie może być mowy o “sprzedawaniu” gotowych recept, narzędzi czy metod. Natomiast będę chciał podzielić się z Wami moimi najważniejszymi inspiracjami, przemyśleniami i doświadczeniami. Fundamentem warsztatu jest filozofia Jespera Juula, duńskiego terapeuty rodzinnego, założyciela Familylab i autora licznych książek o rodzicielstwie. Będzie też czas na zadawanie pytań i krótką dyskusję.

DLA KOGO:
Oferta jest skierowana do ojców, którym zależy na budowaniu dobrej relacji z dzieckiem (i partnerką czy partnerem) oraz rozwijaniu poczucia własnej wartości. Dla ojców młodych i starych ;) A nawet takich, którzy się dopiero przygotowują do roli ojca ;)

DLACZEGO WARTO:
Uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać poczucie własnej wartości - swoje i dziecka - oraz jak budować silne relacje zarówno z dzieckiem, jak i z partnerką (partnerem). Pokażę, jak szanować potrzeby dzieci i zarazem być dla nich przywódcą; jak budować silny związek z drugim rodzicem, nie zatracając siebie; jak być sobą i ze sobą.

Uczestnicy nie są pouczani, ale nie otrzymują też prostych rozwiązań. Przede wszystkim jest to dobra okazja do namysłu nad sobą oraz swoimi własnymi postawami, zachowaniami i relacjami. Uczestnicy zdobywają wiedzą na temat mechanizów kierujących relacjami, ale jednocześnie wzmacniane jest zaufanie do ich własnych kompetencji.


KIEDY:
13.08 (wtorek)
18:00 -20:00


GDZIE:
Google maps - Przestrzeń dla rodziny
Wejście od ulicy Borsuka, żółty budynek z turkusowym dachem, będzie turkusowe ogrodzenie i trzy furtki, środkowa turkusowa furtka to nasza Przestrzeń, dzwonek jest przy furtce (ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2)

Koszt udziału: 20 zł*
*Cena obejmuje 40% kosztu organizacji spotkania (koszt bez dofinansowania to 50 zł).

Fundacja MANZANA otrzymuje dofinansowanie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny.

Płatność w formie przelewu.
Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.


OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona):
przestrzen@manzana.org.pl
tel. 600 445 055
Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł i termin

Prowadzący:
Nazywam się Krzysztof Rutkowski. Jestem tatą Róży z kolcami i Ksawcia, który nie daje sobie w kaszę dmuchać ;) Codziennie czerpię od nich siłę, by być dla nich dobrym przewodnikiem po tym dziwnym świecie.

Jako coach i certyfikowany trener Familylab spotykam się z rodzicami, bo chcę podzielić się z nimi filozofią Jespera Juula, która w moim życiu okazała się przełomowym odkryciem. Czerpię ze skarbów, które uzbierałem na mojej ścieżce życiowej, prowadzącej przez emigrację, studia biznesowe, europeistykę, pracę w marketingu i w sporcie, aż po działalność filantropijną i pracę z organizacjami pozarządowymi.

Uczę się psychoterapii w nurcie Gestalt i przygotowuję się do otwarcia autorskiej szkoły, która będzie miejscem spotkań, dialogu i inspiracji. Wyobrażam sobie świat ludzi akceptujących siebie... i siebie nawzajem…


Info:
Facebook: PRZESTRZEŃ DLA RODZINY
https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/
przestrzen@manzana.org.pl
tel. 600 445 055