Pomoc dziecku

 logo serwisu pomoc dzieciom Serwis Pomoc dziecku

Zadbaj o rozwój swojego dziecka

Zdjęcie usmiechniętej rodziny

WCZESNE ROZPOZNAWANIE ZABURZEŃ UCZENIA SIĘ CZYTANIA I PISANIA U DZIECI I UCZNIÓW ORAZ PLANOWANIE DZIAŁAŃ POSTDIAGNOSTYCZNYCH

Data dodania poniedziałek, 8 marca 2021
Zaproszenie na webinar w ORE

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu, kierowanym do specjalistów (pedagogów i psychologów) z poradni psychologiczno-pedagogicznych pt. 

 

Wczesne rozpoznawanie zaburzeń uczenia się czytania i pisania u dzieci i uczniów oraz planowanie działań postdiagnostycznych wspierających realizację podstawy programowej.

 

Celem webinarium jest zapoznanie jego uczestników z zasadami badania oraz obliczania i interpretowania wyników trzech narzędzi diagnostycznych, tj. Baterii Testów Pisania, Baterii Testów Czytania oraz Baterii Testów Fonologicznych, które posłużą diagnozie zaburzeń uczenia się czytania i pisania.

 

Do udziału w webinarium zapraszamy tylko i wyłącznie psychologów i pedagogów z poradni psychologiczno-pedagogicznych, którzy posiadają wersję papierową narzędzi diagnostycznych: Bateria Testów Pisania, Bateria Testów Czytania oraz Bateria Testów Fonologicznych IBE. 

Jedyną możliwą drogą rejestracji na szkolenie jest formularz rejestracyjny dostępny pod linkiemhttps://szkolenia.ore.edu.pl/Szkolenie/Terminy/6235

 

Organizator:

 

Ośrodek Rozwoju Edukacji

ul. Polna 46a

00-644 Warszawa

nr tel. 22/570 83 40